×
×

اختصاص ۱۲۰۰ تن برنج و شکر به هیات‌های مذهبی اصفهان

 • کد نوشته: 490168
 • ۱۹ تیر ، ۱۴۰۳
 • ۰
 • هزار و ۲۰۰ تن سهمیه برنج و شکر با نرخ دولتی برای هیات‌های مذهبی استان در ماه‌های محرم و صفر تخصیص یافت.
  اختصاص ۱۲۰۰ تن برنج و شکر به هیات‌های مذهبی اصفهان
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران(ایرانفودنیوز)؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: حدود ۴۴۰ تن شکر سفید تصفیه شده و حدود ۷۶۰ تن برنج وارداتی به‌مناسبت فرا رسیدن ماه‌های محرم و صفر و برای تنظیم بازار به قیمت دولتی بین هیات‌های مذهبی استان اصفهان در حال توزیع است.

  محسن ضیایی با بیان اینکه اقلامی مانند برنج و شکر به هیات‌هایی که از سازمان تبلیغات اسلامی مجوز داشته باشند عرضه می‌شود، افزود: نمایندگان هیات‌های مذهبی باید برای تخصیص و تایید سهمیه با در دست داشتن معرفی‌نامه از طرف سازمان تبلیغات اسلامی به سازمان جهاد کشاورزی استان مراجعه کنند.

  وی با اشاره به اینکه کمبودی در تامین کالای اساسی در بازار استان وجود ندارد، گفت: درصورت نیاز استان به سهمیه بیشتر برنج خارجی و شکر در این ایام، اقدام‌های لازم برای تامین آن از سوی اداره کل غله و خدمات بازرگانی اصفهان انجام می‌شود.

  مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان با بیان اینکه توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با توزیع مناسب آنها به‌منظور رفع نیاز هیات‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداشته باشیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *