×
×

ضریب رشد ۵.۸ درصدی در حوزه شیلات محقق شد

 • کد نوشته: 489485
 • ۴ تیر ، ۱۴۰۳
 • ۰
 • معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه توانستیم به ضریب رشد ۵.۸ درصدی در حوزه شیلات برسیم، گفت: لازم است ظرفیت‌های بی‌بدیل شیلاتی و فرصت‌های مدنظر شناسایی شود.
  ضریب رشد ۵.۸ درصدی در حوزه شیلات محقق شد
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران(ایرانفودنیوز)؛ به نقل از سیدحسین حسینی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات در نشستی به منظور ارائه برنامه‌های تولید محصولات شیلاتی در سال ۱۴۰۳ در جمع معاونان و مدیران ستادی و استانی این سازمان، گفت: برای ایجاد تحول، جهش تولید و تحقق منویات مقام معظم رهبری، ایجاد نهضت جهادی در حوزه شیلات و آبزی‌پروری ضروری است.

  وی افزود: لازم است ظرفیت‌های بی‌بدیل شیلاتی و فرصت‌های مدنظر شناسایی شود و با توجه به آن که با تلاش‌های انجام شده توسط بخش‌های مختلف توانستیم به ضریب رشد ۵.۸ درصدی برسیم، به هدف برنامه نزدیک شده‌ایم.

  رئیس سازمان شیلات ایران ادامه داد: با ساماندهی تشکل‌ها، تفکر جدیدی برای فراهمی محصول، صادرات و در دسترس قرار دادن محصولات ایجاد شده است و حمایت‌های لازم را در این بخش خواهیم داشت.

  وی با اشاره به بسیج ملی در حوزه آبزی‌پروری تصریح کرد: ایجاد بازارهای تخصصی و اقدامات تخصصی توسط مدیران شیلاتی ۶ استان ضروری است.

  حسینی تاکید کرد: تفکر تخصصی شیلات برای دستیابی به اهداف، لازم است.

  منبع: خبرگزاری مهر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *