×
×

محسن امینی رئیس کمیسیون صنایع غذایی اتاق ایران شد

 • کد نوشته: 489407
 • ۲ تیر ، ۱۴۰۳
 • ۰
 • در مراسم انتخابات رئیس و نایب‌رئیس اول کمیسیون صنایع غذایی اتاق ایران به ترتیب محسن امینی و رشید عزیزپور با کسب اکثریت آرا انتخاب شدند.
  محسن امینی رئیس کمیسیون صنایع غذایی اتاق ایران شد
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی (ایرانفودنیوز)، در نشست اخیر کمیسیون صنایع غذایی با حضور نایب‌رئیس اتاق ایران، انتخابات رئیس و نایب‌رئیس اول کمیسیون برگزار شد و به این ترتیب محسن امینی به عنوان رئیس و رشید عزیزپور به عنوان نایب‌رئیس اول انتخاب شدند.

  پیش از این ابوالحسن خلیلی، مسئولیت ریاست این کمیسیون را به عهده داشت که در نشست قبل، استعفای خود را اعلام کرد.

  همچنین محسن امینی، نایب‌رئیس اول این کمیسیون بود.بعد از برگزاری مراسم رأی‌گیری، پیام باقری، نایب‌رئیس اتاق ایران، ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه و نقش کمیسیون‌های تخصصی در ارائه راهکارهای مشورتی تخصصی و کارشناسی از طرف پارلمان بخش خصوصی به قوای سه‌گانه، به تصویب شیوه‌نامه کمیسیون‌ها اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اصلاحات شیوه‌نامه کمیسیون‌ها به تصویب هیات نمایندگان اتاق ایران رسید که این امر می‌تواند در پیشبرد اهداف کمیسیون‌ها در دوره دهم مؤثر باشد.

  او ادامه داد: در ادامه مسیر، بودجه ۱۴۰۳ اتاق ایران است که بعد از تصویب هیات نمایندگان، می‌تواند به تحقق برنامه‌ها و اولویت‌های هر یک از کمیسیون‌های اتاق ایران کمک کند.

  منبع: اتاق بازرگانی ایران

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *