×
×

“مهدی حداد” مدیرعامل کشت و صنعت نوبر سبز مطرح کرد: بازدید از نمایشگاه ایران اگروفود باید تخصصی باشد

 • کد نوشته: 490185
 • ۲۰ تیر ، ۱۴۰۳
 • ۰
 • مهدی حداد می‌گوید: اگر برای ورود به نمایشگاه مبلغی دریافت شود از ازدحام بی مورد جلوگیری خواهد شد و بیشتر حالت تخصصی خواهد داشت.
  “مهدی حداد” مدیرعامل کشت و صنعت نوبر سبز مطرح کرد: بازدید از نمایشگاه ایران اگروفود باید تخصصی باشد
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران(ایرانفودنیوز)؛ مهندس مهدی حداد مدیرعامل گروه نوبرسبز در حاشیه سی و یکمین نمایشگاه ایران اگروفود در خصوص تاریخچه این شرکت گفت: کشت و صنعت نوبرسبز حدود بیست و پنج سال است که به تولید محصولات کشاورزی منجمد در دسته سبزیجات برگی، میوه جات منجمد، سیب زمینی منجمد نیمه آماده و بسته بندی و تولید سایر سبزیجات مثل نخود فرنگی و ذرت، اشتغال دارد.

  حداد بیان کرد: در حال حاضر محصولات نوبر سبز به دوازده کشور از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می‌شود.

  وی در خصوص انتظارات بخش خصوصی از دولت برای جهش تولید گفت: بازگشت ارز حاصل از صادرات، بزرگترین مشکل شرکت‌های تولیدی است که امیدواریم به زودی این مشکل برای کلیه شرکت‌های تولید کننده برطرف بشود.

  حداد سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود را مثبت ارزیابی کرد و افزود: بازدیدکنندگان زیادی حضور داشتند ولی با توجه به اینکه کیفیت نمایشگاه در حد نمایشگاه‌های دبی و ژاپن هست اگر یک روز به برگزاری نمایشگاه افزوده شود و ساعت بازدید نیز از ۱۱ صبح تا حدود ۷ غروب باشد هم بازدید بیشتری اتفاق می‌افتد و هم مشکل ترافیکی تا حدودی برطرف خواهد شد.

  وی در ادامه گفت: اگر برای ورود به نمایشگاه مبلغی دریافت شود از ازدحام بی مورد جلوگیری خواهد شد و بیشتر حالت تخصصی خواهد داشت.

  مدیرعامل کشت و صنعت نوبر سبز درخصوص برگزاری همایش‌های جانبی همزمان با نمایشگاه و دومین همایش تجارت غذا عنوان کرد: همایش تجارت غذا دومین دوره خود را سپری کرد ولی این پتانسیل را داشت که بهتر برگزار شود.

  این فعال صنعت غذا به عنوان یکی از اسپانسرهای این همایش گفت: فشردگی زمانی در همایش زیاد بود و اطلاعات دقیق با اعداد و ارقام به صورت چاپی یا فایل کامپیوتری باید در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گرفت تا بیشترین بازخورد از این رویدادها صورت پذیرد.

  این عضو اتاق بازرگانی سمنان اظهار کرد: شالوده فعالیت اقتصادی در بنگاه‌ها، اتاق‌های بازرگانی هستند. اتاق‌ها همواره همگام با دولت‌ها و مجلس مشکلات اقتصادی را بیان می کنند ولی طی این سال‌ها کمتر به صحبت‌های متخصین این امر بها داده شده است.

  وی افزود: دولت‌ها باید نظریات بخش خصوصی را در بشنوند و در صورت نیاز قوانین بازنگری شود تا به اهداف صادراتی کشور برسیم.

  مهدی حداد در پایان گفت: از مصرف‌کنندگان برای انتخاب محصولات نوبر سبز سپاسگزارم و آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات از طریق کانال‌های ارتباطی در فضای مجازی هستیم.

  برای مشاهده ویدئو در پایگاه خبری اگروفودنیوز روی این نوشته کلیک کنید.

  منبع: پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *