×
×

به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران(ایرانفودنیوز)؛ علیرضا مطلبی مدیرعامل شرکت کالالند در حاشیه نمایشگاه ایران اگروفود در خصوص فعالیت این مجموعه گفت: شبکه فروش و توزیع مجموعه کالا لند محصولات خاص صنایع غذایی را ظرف ۴۸ ساعت به صورت مویرگی در استان تهران و البرز توزیع می‌نماید که مشتریان این مجموعه در گروه بندی A و A+ و vip تهران و البرز هستند.

مطلبی با بیان اینکه امسال نیز همزمان با نمایشگاه ایران اگروفود از اپلیکیشن فروش کالالند رونمایی شد، افزود: علاوه بر مشتریان مجموعه که شامل سوپرمارکت ها ، عطاری ها، اغذیه فروش ها، عمده فروش ها و فروشگاه زنجیره ای هستند، برای مشتریان خانوار نیز امکان سفارش و خرید مستقیم مهیا شده است.

وی ضمن معرفی سس های آبیژ و تنوع کالایی این محصول گفت: این سس‌ها با حدود ۱۰ طعم، شامل فلفلی، انبه، فلفل لیمو و… می‌باشد و چندین محصول دیگر نیز به سبد کالایی اضافه خواهد شد.

این فعال صنایع غذایی در ادامه عنوان کرد: برند آرمینیان با تولید انواع قهوه و فرآورده‌های نوشیدنی از دیگر محصولات کالالند است و تولید فرآورده‌های گوشتی را نیز در دستور کار دارد.

مدیرعامل شرکت کالالند عدم دریافت بازخورد مناسب در نمایشگاه سال گذشته را علت حضور نیافتن این مجموعه در نمایشگاه ایران اگروفود امسال ذکر کرد و گفت: نمایشگاه امسال با حضور فعال شرکت ها و وجود شرایط بهتر، نسبت به سال گذشته بازخورد بهتری خواهند داشت.

مطلبی با بیان اینکه چالش هایی اعم از افزایش حقوق و دستمزد، هزینه های مرتبط با حمل و نقل و لجستیک، شرایط سختی را برای واحدهای تولید و توزیع به وجود آورده است افزود: تامین نیروی انسانی کارآمد با توجه به عدم پذیرش شرایط کار توسط نسل جدید از دیگر چالش های واحدهای صنعتی است.

مطلبی در پایان از اینکه رسانه‌های تخصصی صدای تولیدکنندگان هستند و مشکلات آنها را به گوش مسئولین می‌رسانند تشکر کرد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *