×
×

آغاز مانور تشدید نظارت بر مراکز تولیدی و تامین کالاهای اساسی/هنوز دسترسی نظارت برخط نداریم

 • کد نوشته: 487849
 • ۱ اردیبهشت ، ۱۴۰۳
 • ۰
 • مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از آغاز مانور نظارت بر مراکز تولیدی و انبارهای تامین کالاهای اساسی از روز شنبه اول اردیبهشت سال ۱۴۰۳ در کشور خبر داد و گفت: هنوز وزارت صمت دسترسی نظارت برخط به وزارت جهاد کشاورزی نداده است.
  آغاز مانور تشدید نظارت بر مراکز تولیدی و تامین کالاهای اساسی/هنوز دسترسی نظارت برخط نداریم
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران(ایرانفودنیوز) به نقل از ایرنا، مسعود امرالهی در مراسم آغاز مانور نظارت برمراکز تولیدی و تامین کالاهای اساسی با حضور نمایندگان وزارت کشور، اتاق اصناف، پلیس امنیت اقتصادی و مشارکت وبیناری رییس جهادکشاورزی استان‌ها و مدیران شهرستانی افزود: با توجه به شعار سال و عدم تغییر نرخ ارز ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومانی و تعرفه یک درصدی ارزش افزوده و عوارض گمرکی کالاهای اساسی، در نظر گرفته شد که طرح نظارت جدی برمراکز تولیدی، انبارها، سردخانه ها و حوزه های تامین کالاهای اساسی با کمک تشکل ها و انجمن ها از امروز در سراسر کشور اجرایی شود.

  مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اظهارداشت: نظارت مستمر با تمام توان در بازار ادامه دارد و با هرگونه افزایش قیمت غیرقانونی برخورد می‌شود.

  وی با تاکید بر اهمیت بحث امنیت غذایی و سفره مردم، تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی امنیت غذایی در حوزه غذایی مردم دخیل است بنابراین این موضوع را پیگیری می کند.

  امرالهی همچنین خواستار ایجاد سامانه پیامکی و یا تلفنی برای اتحادیه‌ ها در راستای گزارش مردمی درخصوص تخلفات شده است.

  هنوز وزارت صمت دسترسی نظارت برخط به وزارت جهاد کشاورزی نداده است
  مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی درباره نظارت برخط و حوزه سامانه های فروشگاهی که ابلاغیه آن از اسفندماه سال ۱۴۰۱ صادر شده است، آیا برای شکل گیری این موضوع از سوی سازمان صنعت دسترسی ایجاد شده است گفت: متاسفانه دراین حوزه تاکنون از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت دسترسی به ما داده نشده است و وزارت جهاد کشاورزی پیگیر این موضوع است.

  وی افزود: با توجه به ازدیاد انبارها، مراکز، سردخانه ها می طلبد که نظارت هوشمند و برخط و سامانه ای برکالاهای اساسی و عملکرد مراکز مذکور داشته باشیم.

  امرالهی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در ماه آتی دسترسی نظارت برخط را دریافت کنیم، البته وعده دسترسی به این سامانه مربوط به قبل تر بود اما هنوز از سوی وزارتخانه تفویض اختیار نشده است.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *